| lifer a întrebat:

Bună, TPU! Poate să-mi dea cineva detalii despre specializarea Limbi Moderne Aplicate (LMA) din cadrul Facultății de Litere, Universitatea Dunărea de Jos, Galați? Mai concret: dacă este acreditată, în ce constă admiterea, dacă există locuri la buget și dacă da, câte, orice alte detalii importante? *Fundă*
P.S. : Am intrat deja pe site-ul Facultății de Litere, dar link-ul către departamentul LMA nu merge.
Mulțumesc anticipat!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gaseste pe net.