| Lvc2000 a întrebat:

Buna, TPU! Poate, va rog, sa ma ajute cineva foarte priceput la engleză sa traduc un text?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Scrie textul here

| Catrice a răspuns:

Dicționar nu ai?
Și ce dimensiune are textul? Câteva rânduri, o pagina, 10, 100?!

| Celcestietot a răspuns (pentru Catrice):

Bun este și dicționarul, pentru că acolo nu sunt întâlnite greșeli de traducere și gramaticale, dar poate încerca și translate-ul online din moment ce are acces la internet. Avantajele traducerii online sunt viteza de traducere a cuvintelor, chiar daca acestea sunt greșite sau nu.

| Gabriel2606 a răspuns:

Exista Google Translate