| fAsHiOn_2932 a întrebat:

Puteti sa imi spuneti si mie ceva despre colegiul Gh Lazar din Bucuresti? Cum e acolo? Profii sunt >exigenti?worriedAm auzit ca se toceste rausad? Ori a ramas numai numele de el?laughing Va rog spuneti-mi si mie daca stiti ceva deoarece as vrea sa il pun primul pe lista mea de optiuni :X!

funda!

2 răspunsuri:
| hiphopbeatz a răspuns:

E doar de fatada, se iau note destul de usor. daca vrei sa inveti, inveti si la un liceu de nota 6, conform ghidului.

am fost in lazar in gimnaziu, si pot spune ca depinde de la profesor la profesor.

ca dificultate e medie. nu e gen sava sau viteazu unde efectiv te taie la note.

succes.

| andreea13_7408 a răspuns:

Scrie pe google
sau du-te si vezi si tu despre ce e vorbatongue