| deliutza1234 a întrebat:

TPU... puteti sa imi ziceti niste informatii/ curiozitati despre Las Vegas? FUNDA+vot

Răspuns Câştigător
| Diissy a răspuns:

Da. uite urmatoarele Numai in Vegas: Covoare magice desenate special pentru a ne tine treji si cu chef de joc

Las Vegas este bine cunoscut ca fiind orasul ce nu doarme niciodata, iar jucatorii sunt incurajati sa-si cheltuiasca banii cat eziulica de lunga. Un set de fotografii a dezvaluit faptul ca pana si covoarele ce acopera podelele hotelurilor si cazinourilor au un rol important in jocuri

1 răspuns:
| manke a răspuns:

Uite un site de curiozitati: http://www.poftim-cultura.ro. Incearca aici.