| AlexAL275 a întrebat:

Puteți să-mi dați și mie niste exemple de adresare atunci când facem o prezentare? De exemplu : După cum puteți observa aici... ( De prezentat imagini sau alte lucruri ). Mulțumesc!

6 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

Cauta niste pdf- uri cu comunicare comerciala. Mai vazusem la Diverta acum cativa ani un tratat de jurnalism, aveai acolo tot ce vrei si ce nu vrei, era gros cat 4 degete ale mele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În acest exemplar o prezentam pe Biana Drăgușanu. Singura femeie din plastic care, atunci când va muri, nici viermii nu o vor atinge de frica chimicalelor din ea.

Alt ex.

Aici va prezentam pe Angelina Jolie, femeia fără sâni. laughing

Alt ex.

În aceasta super capodopera va prezentăm pe Michael Jackson. Regele pop care s-a născut negru și a murit alb. Super starul care s-a operat pana i-a căzut și nasul.

Alt ex.

Ridici un cos de gunoi și zici "ea este Viorica Dancilă."

| Sonia822 a răspuns (pentru anonim_4396):

1. corect
2. incorect, e barbat travestit, lba aia ai facut-o degeaba laughing
3. incorect, e viu, cauta pe Youtube, i s-a spus sa dispara pentru ca avea probleme. A mai scos 2 melodii recent, difuzate acum 6 luni. Dupa ``moartea`` sa regizata, toti s-au napustit asupra cd-urilor lui, si s-a umplut de bani.
4. corect

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sonia822):

Nu fac l@ba la angelina Jolie... O detest. E urata fata de alte actrițe.

| Sonia822 a răspuns (pentru anonim_4396):

E barbat. Travestit. D-ala de se imbraca in femeie. Am vazut o filmare cu corpul, stiu ce zic laughing E pozata de la brau in sus peste tot, are abdome de barbat, d-ala cu buric mare, la picior poarta 46, fara exagerari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau alt exemplu laughing ridici o poza cu actorii din fast and the furios și zici : aceasta este o dovada vie ca viteza cauzează căderea parului laughing P. S. Cam toți actori din Fast and The furious sunt fără par pe cap. laughing asta vreau sa zic. laughing