| anonim_4396 a întrebat:

Saptamana viitoare trebuie sa ma inscriu la facultate si nu stiu la care din astea 2 sa ma duc: comunicare si relatii publice sau marketing? Ce parere aveti? va rog ajutati.ma..FUNDAAA :*

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Amandoua sunt cam inutile, dar daca e sa alegi, cred ca mai bine marketingul. marketing inseamna stiinta vanzarii...

| snzpaul a răspuns:

Marketing-ul, mai profitabil.

| Skumpete a răspuns:

Eu cred ca Marketing-ul! cu incet incet vei avea un Business si banii vor iesi din buzunarebig grinSi materia nu e grea deloc>>>parerea mea oricum Succese! Fundita=)