| Suzane3 a întrebat:

Stie cineva cand e olimpiada la romana faza pe sector adica cea locala? Fuda!
P.S. Sunt clasa a 7-a.

Răspuns Câştigător
| IrishCream a răspuns:

Eu sunt la olimpiada si mi s-a spus ca are loc pe 2 februarie, adica de azi intr-o saptamana! big grin

6 răspunsuri:
| Cookie21 a răspuns:

Hei. Stiu doar ca cea pe oras ( alt oras ) este pe 2 Februarie. Nu stiu daca este aceeasi data cu cea pe sectorwinking

| SweetLolipop a răspuns:

Si eu tot a 7-a si se va da pe 2 februarie.sapt viitoare. poate ne intalnim.

| Pikaciuuu a răspuns:

La noi in Sighisoara [ jud. Mures ] a fost de vreo o sapt.straight face am observat ca la noi toate sunt mai devreme :-l

| KinokoஐKee a răspuns:

Si eu sunt tot clasa a VII-a si particip la olimpiada la romana.
Noi mergem al olimpiada pe 9 februarie.

| Cory16 a răspuns:

Buna eu stiam ca in martie in 7a si eu sunt a 6a si dam in may

| DenisaaC a răspuns:

A fost azi in Cluj happy Pentru clasa a 7a- a, am fost eu si nu a fost asa grea, cred ca va mai fi