| smecheru402 a întrebat:

Bună TPU!
Stie cineva cum este viata la liceele militare?
Gen program si alte chestii

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Viata ca la orice unitatea militara: stai in camine, dormi cu alti 10-20 de colegi in camera, te speli la baile comune, manaci la cantina militara.
Programul incepe la 5 dimineata cu scularea si iesirea in curte pentru exercitii. Ttul se face acolo conform unui program pe care-l executa fara comentarii toti elevii de la liceul militar.
Plecarile acasa se fac numai pe baza de permisii si numai daca ai executat totul foarte bine sau ai luat note foarte mari.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Gen program sculare culcare plus program toată ziua.

Răspuns utilizator avertizat
| Vântulalb a răspuns:

Militarie!
Nu e ca in civilie.

| smecheru402 explică:

Ce sa existe?

| smecheru402 explică:

A