| teoch97 a întrebat:

stie cineva cum trebuie sa arate fisa de inscriere in clasa a IXa?

6 răspunsuri:
| Scarlettt a răspuns:

Eu l-am depus eri deci dosarul trebuie sa contina:

1.Adeverinta de la medicul de familie (te duci la l si ii spui ca ai nevoie pentru inscriere la liceu)

2. Copie legizata dupa certificatul tau de nastere si buletin( le legizezi la notar, dar trebuie sa vii cu originalele )

3. Fisa matricola de la scoala unde ai invatat cu toate notele ( Du-te la secretariat )

Atat iti trebuie pentru dosarul de inscriere, eu am fost ieri si l-am depus ) la secretariatul liceului unde am intrat.

Succes!

| Scarlettt a răspuns (pentru iulyr):

Ce i-ai dat tu e fisa de inscriere cu optiunile el vre sa stie ce contine dosarul!

| RainOfColors a răspuns (pentru Scarlettt):

El a spus foarte clar "fisa de inscriere", dar ma rog...

| Scarlettt a răspuns (pentru RainOfColors):

Fisa de inscriere s-a completat acum 2 saptamani.El se refera fisa de inscriere liceu

| RainOfColors a răspuns (pentru Scarlettt):

Nu exista o fisa de inscriere la liceu, e doar dosarul. Stiu ca s-a completat deja, dar daca asta e intrebarea nu e problema mea...:S Daca a gresit intrebarea sa o corecteze:SS