| Angelique a întrebat:

Stiti bine cu totii ca o sa scriem teste de evaluare la toate materiile, am auzit de la multi profesori ca sunt niste exemple pe www.edu.ro dar eu nu gasesc unde :( Am incercat la subiecte acolo e doar bacalaureatul, evaluarea nationala si ceva suplinire.Va rog daca puteti dati-mi linkul acela pe care sunt puse si exemplele de subiecte. Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

1 răspuns:
| irina_5692 a răspuns:

Pai pe edu daca nu ma insel! Dar nu ai motive de ingrijorare acele teste nu vor fi trecute in catalog si nici nu vor fi spuse! Nu ai pentru ce sa te ingrijorezi!