| adamcatalina a întrebat:

Maine am examenul de capacitate, si am tot facut teste de evaluare la limba romana, imi puteti da niste pagini cu teste pentru evaluarea nationala 2013? Dau funda.Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| Darkela a răspuns:

Încearcă să faci şi nişte modele de simulări!

2 răspunsuri:
| floryynnel a răspuns:

Erau bune modelele de simulari.
Nu mai face nimic legat de scoala azi.
Astazi ar trebui sa dormi, sa te plimbi, aer curat, sa eviti pc/tv, sa te intalnesti cu prietenii(nu abuzezi).
Nu mai ingrasa porcul in ajun, maine o sa te stresezi, panichezi, etc.
Ai facut destule pana acum, azi e zi de odihna(in cel mai rau caz, de dimineata trebuia sa repeti materia si atat)
Succes maine la examen