| marius_8727 a întrebat:

Sunt clasa a 9-a si pe semestrul al doi-lea vreau sa ma mut la o clasa paralela. Am vorbit despre acest lucru cu directorul dar cu diriginta nu.

Credeti ca am procedat corect?

4 răspunsuri:
| Karakter1 a răspuns:

Daca nu ai lectii cu diriginta in cealalta clasa nu-i mare problema, oricum e decizia ta si nu are ce-ti face.Pe urma ii vei explica motivul.Eu tot m-am mutat in clasa paralela si totul este ok. Funda?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intai se vorbeste cu parintii tai daca sunt de acord, apoi cu dna diriginta, iar apoi cu directorul scolii respective.

| AndreeaIM a răspuns:

Eu cred ca ai procedat corect ca i-ai zis directorului dar ar trebui sa ii zici si dirigintei happy

| Romuluss a răspuns:

De obice se vorbeste cu dirigintele dar e bine si cu directorul.