| seby11xx a întrebat:

Buna TPU sunt din Iasi si sunt la Liceul Dimitrie Cantemir si am examen anul acesta si imi este fffff frica la mate.Nu stiu daca o sa intru la Cantemir nu stiu ce nota o sa iau nu stiu ce o sa fac la examen...Imi este ffff frica.Ma puteti ajuta va rog frumos? Dau funda+vot

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Esti sau doresti sa fii la Cantemir?

| Cristina27061999 a răspuns:

Spune-i familiei tale ca ai nevoie de meditatii la matematica
si eu am examen anul asta si meditatiile chiar sunt folositoare

| lăngătinemereu a răspuns:

Ești sa-u vrei să intri la Cantemir? ps si eu sunt din Iași eu as vrea sa intru la negruzii fa meditatii

| seby11xx explică:

Sunt si doresc sa raman tot aici