| PingPong5648 a întrebat:

Sunt din Suceava si fac liceu la Colegiul Economic "Dimitrie Cantemir" in clasa a IX-A.
1. Vreau sa imi spuneti la ce profil se face mai putin matematica,fizica, chimie si biologie?
2.Cate ore se fac pe saptamana?
3. Vreau fiecare profil in parte cu cate ore se fac pe saptamana.
Multumesc mult.
Cel mai bun raspuns primeste FUNDA!

1 răspuns:
| 123456_9946 a răspuns:

Buna
1.la profil de sociologie
2.nu stiu exact dar stiu ca pana in clasa 10 faci fizica la profil de Socio iar din 10 nu mai faci
3.La mate informatica se fac 5 ore de mate, 3 de fizica 4 info, 2chimie romana 4 si etc