| REDwolf1616 a întrebat:

Daca dau la colegiul economic dimitrie cantemir suceava la profil de turism si alimentatie se face matematica pana in clasa a 12? vreau un raspuns foarte rapid va rog! FUNDA

Răspuns Câştigător
| DayByDay a răspuns:

Da, se da si bacul la mate.

| REDwolf1616 explică (pentru DayByDay):

ESti sigura? Adic chiar vreau sa merg la liceul ala! Tu esti de acolo sau de unde stii! Vreau sa fac mate pana in a 12 pentru ca de acolo vreau sa merg la academie!

| DayByDay a răspuns (pentru REDwolf1616):

Nu, nu sunt de acolo. Dar am prieteni la licee cu acest profil.