| R1pstar a întrebat:

sunt in a 8-a si as dori sa continui la vasile goldis in Arad la stinte ale naturi si engleza intensiv. ati pute sa ami spuneti dupa ce termin cam la ce factultati as putea sa merg si cam ce job as avea dupa?

Răspuns Câştigător
| AC4S4 a răspuns:

Ai putea sa mergi la Medicina si alte facultati ce tin de stiinte. Daca ai merge intr-un oras mai mare ai putea gasi si un job mai usor. Daca vrei sa te faci doctor, du-te in alta tara pentru ca aici n-o sa ai salariu mare...

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poţi să te înscrii la ORICE facultate doreşti!
NU contează ce liceu/profil/specializare ai absolvit happy

Toate cele bune!