| DennD a întrebat:

Sunt in clasa a 11-a si urmatorul an scolar,din motive personale, va trebui sa termin liceul in alt oras,pe lista fiind Clujul si Timisoara, inca nu m-am decis care din cele 2. Intrebarea este daca stiti cumva licee din cele 2orase dar cu internat, as vrea sa stau la camin.Care sunt conditiile,preturi, orice informatie este bine venita. Va multumesc.

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

In Cluj, o lista, probabil incompleta, cu licee /colegii care au camine pentru elevi :
Colegiul tehnic de transporturi "Transilvania "
Colegiul tehnic Edmond Nicolau
Colegiul tehnic "Napoca"
Liceul de coregrafie
Colegiul pedagogic "Gh. Lazar"
Colegiul tehnic Energetic
Liceul tehnologic "Aurel Vlaicu "
Colegiul tehnic "Anghel Saligny "
Liceul tehnologic nr.1