| JoinTu a întrebat:

sunt la profil mate-info si am nevoie de o culegere de clasa a 10-a pentru a lucra pe vara, este buna culegerea "Probleme de matematica - Clasa a 10-a - Mate 2000+ Consolidare - L. Dragomir, A. Dragomir, O. Badescu"? Am inteles ca Mate 2000+ ar avea exercitii vechi si foarte grele care nu prea ar fi in programa. In descriere spune ca este pentru toate profilele si ca a fost publicata in 2016. Imi puteti sugera o culegere/un breviar bun?

Răspuns Câştigător
| FaraNumePls a răspuns:

Eu zic că e buna aceasta culegere!
De recomandat nu prea pot să îți recomand... Eu zic că merge orice culegere de clasa a 10-a pentru consolidare.

1 răspuns:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Schneider-ul este cea mai buna culegere.