| mina8 a întrebat:

Sunt studenta in anul 2 la UBB si am aplicat pentu erasmus in Ungaria din semestrul 2, unde am fost acceptata.
Azi am aflat ca desi orasul unde voi studia este foarte aproape de domiciliul meu, nu voi putea sta in Romania decat 8 zile, din cele 6 luni de studiu.
Exista posibilitatea de a renunta acum si aceasta este penalizata?
Si alte informatii despre erasmus in ungaria sunt binevenite.tongue
Multumesc!

1 răspuns:
| corinutza43 a răspuns:

Bv nu renunta nu oricine are sansa asta dupa ce vei termina vei avea mult timp sa te bucuri de Romania cu bani castigati din servicul pe care o sa l obtii cu siguranta va fi bun funda?:X:X