| LupașcuDaniel2002 a întrebat:

Buna TPU trec a 9a si Nu stiu daca la liceul Ion Banescu cu mangalia programul este de dimineata sau dupa amiaza si nu stiu nici ora la care este deschiderea va rog daca este cineva din Mangalia si stie sa îmi raspunda

1 răspuns:
| AFR81 a răspuns:

De unde esti de nu poti sa ajungi zilele astea in Mangalia? Pastram legatura, da-mi un mesaj privat prin care sa-mi reamintesti pe 7-8 septembrie si o sa merg eu pana la liceu si o sa ma uit cand e deschiderea si o sa-ti spun.