| mysygirl a întrebat:

Va rog frumos ziceti-mi si mie ce sa aleg la scoala matematica sa-u franceza sa-u germana. Trebuie sa aleg pana maine

5 răspunsuri:
| analoveskorea a răspuns:

Eu in locul tau as fi ales romana
Dintre cele mentionate as alege franceza pentru ca imi place foarte mult. Germana nu ti-o recomand caci din cate stiu eu e grea si nici nu-ti va folosi foarte mult pe viitor...parerea mea. Daca te pricepi la germana o poti alege, trebuie sa alegi materia la care te pricepi cel mai bine.

| Reek54 a răspuns:

Germana.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Eu aș fi ales matematica. O stiu mai bine decât ...franceza. Trebuie să optezi pentru ceva, unde stii că poti să-i dai de "capăt".
Lasă ca in curând te vedem pe aici solicitand ajutor la mate, francă sau germană laughing

| Miha3 a răspuns:

La ce te pricepi mai bine sau ce crezi tu ca poti invata mai usor. si o mica corectura: sau nu sa-u.dar din greseli invatam:* bfta la scoala

| ღℓαυяєТтα a răspuns:

''Sa-u romana''