| Fabr3 a întrebat:

vreau daca vreau sa ma mut de la un liceu la altu trebuie sa dau diferente? Sunt la sfarsitul clasei a 9-a, si vreau sa ma mut la un liceu teologic, profilu actual este stiinte ale naturii.

Dau funda.

Răspuns Câştigător
| ArianaB a răspuns:

Nu, nu trebuie sa dai diferente daca media cu care ai terminat clasa a 9-a este mai mare decat ultima cu care se poate intra la profilul la care vrei sa te muti. Daca media ta este mai mica, da, trebuie sa dai diferente. :*

1 răspuns:
| Puffulets a răspuns:

Nu, nu trebuie. doar daca te mutai de pe un semestru pe altu, in cazul asta nu avea cum sa-ti incheie mediile pentru ca erau materii diferite:p