| TeodoraN a întrebat:

HEI, am trecut in calsa a 11a si vreau sa ma transfer la un alt liceu de la profil stiinte ale naturii la stiinte sociale, stie cineva ce diferente trebuie sa dau?

1 răspuns:
| sofiaaaa001 a răspuns:

Stiu ca daca te transferi la acelasi liceu de la un profil real la altul uman trebuie sa dai diferente la latina si la istorie, examen oral+scris dar nu stiu daca doar atat sau mai exista inca o alta materie. cred ca cel mai bine este sa suni luni la secretariatul liceului unde te transferi si sa intrebi.