| anonima13 a întrebat:

vreau sa fac contestatie la evaluarea nationala, se poate face doar la un singur exercitiu? vreau pasii.Multumesc! FUNDA

Răspuns Câştigător
| AdelinaC a răspuns:

Nu.Singurul lucru pe care poti sa-l faci este sa scrii o cerere in care sa ceri sa ti se verifice din nou lucrarea.Ea se va resigila si ti se va recorecta de alti profi si vei primi o alta nota.Dar nu se poate face doar la un singur exercitiu, ci la toata lucrarea.

3 răspunsuri:
| Anda1197 a răspuns:

De ce ai face contestatie daca nici macar nu s-au afisat rezultatele thinking

| Elena97M a răspuns:

Dar daca tu inca nu stii cum ti-au corectat profesorii exercitiul respectiv de unde stii ca ti-au acordat un punctaj mai mic decat trebuia?
Pentru asta sunt contestatiile; atunci cand esti neindreptatit insa daca tu stii de acum ca ai gresit undeva crezi ca la a doua corectare profesorul iti va considera raspunsul corect?
happy

| anonima13 explică:

Stiu eu mai bine care este situatiawinking