| Daniellllll1 a întrebat:

Daca la Evaluarea Nationala de exemplu la Matematica,eu astazi vreau sa depun contestatie la Matematica si am luat astazi 7, si dupa contestatie iau 5, nu se mai poate face nimic?
Intreb asta deoarece profesorul ala poate sa faca asta "Aaa,asta face contestatie, hai ca-i arat eu" rolling on the floor

14 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Nota finală este nota de la RECORECTARE ( după Contestaţie )!

Toate cele bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasă că e bun 7. stai cuminte laughing

| horansgang a răspuns:

Si mie imi e cam frica sa fac contestatie laughing, nu stiu ce sa zic.

| Daniellllll1 explică (pentru horansgang):

Daca imi scade drastic ma duc la Parlament rolling on the floor

| horansgang a răspuns (pentru Daniellllll1):

Sunt alaturi de tine laughing

| Daniellllll1 explică (pentru Daniellllll1):

Unu la bac asa a facut ma, si tot i-a scazut, i-a scazut. in continuu

| Daniellllll1 explică (pentru horansgang):

Trebuie sa fie si parintele la contestatie? rolling on the floor

| horansgang a răspuns (pentru Daniellllll1):

Habar n-am, nu prea cred laughing nu-s sigură.

| Daniellllll1 explică (pentru horansgang):

Esti fata? scuze ca ti-am spus "ma". Poza e de vina

| LSMM a răspuns:

Chiar asta zic câțiva profi, degeaba râzi. laughing
Dacă știi că are unde să-ți scadă/nu are la ce să-ți dea puncte, mulțumește-te cu 7. În ultimă instanță, ți-o va duce "la minister", ăia corectează la sânge și îți scade și mai mult.
Deci lasă.

| Daniellllll1 explică (pentru LSMM):

Merge la minister?

| LSMM a răspuns (pentru Daniellllll1):

Dacă ceri asta, da, ți-o duce la București ca să fie recorectată de niște oameni de acolo. Nu cere aproape nimeni asta din exact motivul pe care l-am zis, foarte rar măresc nota.

| Daniellllll1 explică (pentru LSMM):

Hai pe privat

| LSMM a răspuns (pentru Daniellllll1):

Dă-mi mesaj cu ce vrei să știi și îți răspund în 10 min.