| Animeking223 a întrebat:

Bună TPU, vreau să încep să învăț limba Coreeană. Puteți să-mi recomandați câteva aplicații sau site-uri un pot începe? Mulțumesc frumos.

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Https://talktomeinkorean.com
https://www.youtube.com/user/KCulturalClubRo/playlists
Pe Z library găsești manuale online.
Memorise
Busuu
Vicky ( ca să vezi drame koreene cu sub în engleză sau coreeană și poți să vezi ce înseamnă un anumit cuvânt.
Folosește aplicații ca să vorbești cu nativi. ( tandem, hello talk )

4 răspunsuri:
| NotNamed a răspuns:

Poti încerca dualingo, este in top insa nu stiu daca are si limba koreeana

| Etro a răspuns:

Dacă știi engleza cea mai buna aplicație este talk to me in Korean.

| Sellyteador a răspuns:

Chingchong.com

| Sellyteador a răspuns:

Pornhub.com si xnxx.com