| Codrut94 a întrebat:

vreau sa stiu care este cea mai buna facultate din ASE dintre : Administratie si management public, Finante Banci, Contabilitate si informatica de gestiune, Economie agroalimentara si a mediului. Este buna prin faptul ca dupa absolvire si master iti gasesti un job bun dar si bine platit.

1 răspuns:
| lizucalisuca a răspuns:

FABIZ - ai cele mai multe sanse la posturi inalte in sistemul bancar dar si in management, dar ar fi bine sa stii germana. Am un prieten care la 4 ani de la terminarea ac facultati are un salariu cam de 5000ron, in backoffice la o banca cunoscuta.