| fil a întrebat:

Vreau sa va intreb dqca ma pot transfera de la medicina generala la farmacie. Anul viitor dau la medicina dar mam razgandit si vreau farmacie. Am invattat pt medicina si nu mai am timp sa ma pregatesc pt farmacie. O sa dau la FMF Oradea. As vrea sa ma transfer dupa primul am la farmacie direct in anul doi. Se poate? Multumesc!

1 răspuns:
| mixxjim a răspuns:

Era mai simplu sa dai un telefon la facultate, asa cum ti-am sugerat, decat sa repostezi intrebarea happy Daca mai postezi inca odata, incearca sa corectezi acel "mam", sa fim siguri ca a fost din fuga scris, si nu ca asa stii sa scrii.