| Fiziii a întrebat:

Vreau si eu sa stiu ce obiecte se fac in clasa a 11a la profil economic! Ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| Corina a răspuns:

Romana, mate, istorie, geografie, limbile straine invatate, TIC, sport, religie, contabilitate, marketing, economie, asigurari, si 2 practici dintre care una la o banca (daca liceul are contract cu vreuna).

1 răspuns:
| Corina a răspuns:

Revin cu precizarea ca se mai mai fac si obiectele: Contracte economice, Planificare operationala si Organizarea resurselor umane.