| MadutzaPuP a întrebat:

BunaTPU! in toamna ma duc in clasa a 9a la colegiul economic adimistrativ si vreau sa stiu in ce clasa sunt. Unde pot sa ma uit? eu am intrat la profil economic.Nui asa ca ma ajutati?

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Doar la scoala respectiva poti vedea repartizarea pe clase( si asta, cu cateva zile inainte de inceperea scolii )--- nu se posteaza asa ceva pe net.

| trifescugabriela a răspuns:

Ai sa vezi de abia la inceputul anului scolar!

| HappyUserUnknown a răspuns:

Mergi acolo la liceu, gasesti o lista cu numele admisilor si clasa unde au fost repartizati big grin