| Andreea_Ureche_1999 a întrebat:

vreau va rog un site cu variante pentru bac de limba romana
din anii acestia
am nevoie urgent,

3 răspunsuri:
| ριтιq a răspuns:

In primul rand- Gasesti ce vrei pe site-ul EDU(cate variante vrea sufletelul tau)
In al doilea rand-Nu exista limba romana M2. M2 inseamna Matematica 2 adica matematica de stiinte ale naturii. Poate vroiai sa zici ca vrei o varianta pentru profil acesta. Decat sa astepti sa nu iti raspunda nimeni, mai bine apuca-te de cautat. :*. Eu chiar nu am de gand sa iti caut tie 6 variante de bac (si cu pretentii). Sa fim seriosi.

| Andreea_Ureche_1999 explică (pentru ριтιq):

Pai am cautat, daca gasesti pe net variante de bac (subiectele) imi poti da site-ul ca am cautat si nu gasesc