| BloodRevenger a întrebat:

trebuie sa scriu o compunere pe luni despre o planeta imaginara si trebuie sa scriu in compunere despre caracteristicile planetei despre locuitori despre tehnologie va rog sa ma ajutati dau funda la cel mai rapid raspuns

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| frumushika09 a răspuns:

Cauta un documentar despre Marte sau alta planeta si pune-o in descriere, dar nu inteleg de ce ne crei ajutoarul, este foarte amuzant si usor sa-ti imaginezi o lume asa cum vrei tu

| vlatz a răspuns:

Uita-te la fimeme starwars in weekend sau la serialul star gate gasesti surse de inspirare acolo