| mihaitzu22 a întrebat:

Trec in clasa a-IX-a si am intrat la un profil de matematica-informatica. As dori sa ma transfer la alt liceu, profilul stiinte sociale, numai ca ultima medie cu care s-a intrat acolo a fost 8.24 iar eu am media de admitere 7.95. In cat timp ma pot transfera si trebuie ceva bani s-au sa ai pile pentru ca sa te transferi?

5 răspunsuri:
| Allya a răspuns:

Eu sunt de parere ca la mi este mai bine ca la stiinte sociale..acum depinde de fiecare...la ce liceu ai intrat?:d

| mihaitzu22 explică (pentru Allya):

Am intrat la Colegiul Tehnic Radauti si vreau la Colegiu National Eudoxiu Hurmuzachi. Dar nu asta vreau sa stiu. Cum ma pot transfera? Trebuie neaparat sa ai pile sau sa dai bani?

| KerrigaNee a răspuns:

De ce ai vrea sa te transferi de la mate info? omg. eu sunt la mate-info bilingv engleza, am intrat ultima si mor de fericire. nu iti dai seama cate posibilitati ai dupa liceu daca te duci la mate info? straight face la stiinte sociale. pff, sux maxim. in fine, faci cum vrei. si la intrebarile tale n-am raspuns din cunostiintele mele laughing vezi tu, ti-o raspunde cineva.bafta.

| mihaitzu22 explică (pentru KerrigaNee):

laughingOk mersi mult:*. Vreau sa ma transfer pentru ca la acel liceu sunt mai multi colegi pe care ii stiu si vreau sa fiu cu eibig grin. Dar orkm si mate info e greulaughing. Poate pentru tine nu dar am sa vad eu cum ebig grin. Tu poate inveti mai bine ca minetonguelaughing

| KerrigaNee a răspuns (pentru mihaitzu22):

Avand in vedere ca eu la info nu stiu nimic nimic, si la mate ma descurc "meh" ..nu stiu, o sa ma descurc, dar mai greu laughing nu conteaza, eu la mate info am vrut laughing