| TedMosby a întrebat:

Am inca o intrebare pentru voi happy.Deci...in ultimele luni...ma simt EXTREM DE OBOSIT, nu mai am chef de nimic, randamentul scolar a scazut, pur si simplu imi e lene sa fac orice. Cel mai grav lucru este ca lenea asta cronica m-a apucat tocmai acum, in clasa a 8-a.Stiti vreo modalitate, ceva ce ma poate ajuta sa imi recapat creierul in totalitate? Vreun procedeu prin care ma pot odihni mai bine, mai profund? Va multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Gufiii a răspuns:

E din cauza la vacanta asta dintre semestrewinking da-mi si mie o funda te rogpuppy dog eyes

| vis a răspuns:

Da lasa pc! si iesirile

| ana_8023 a răspuns:

Si eu la fel ma simtcrying(

| ame93 a răspuns:

Eu sunt a 11 a si ma simt asa de cand am inceput anulbig grin