| BOGOIFLORY a întrebat:

Ce activitati se pot face intr-o scoala de vara? Chestii distractive, de exemplu am facut niste ppt-uri cu matematica distractiva, dar vreau si alte domenii. Cea mai buna idee primeste funda.

2 răspunsuri:
| Aimee33 a răspuns:

Hey!:**
Ați putea personaliza tricouri/căni;
-puteti coase/croseta hainute pentru papusiwinking;
-puteti face rebusuri;
-puteti face un fel de club de lectura;
-puteti realiza o sceneta;
-puteti invata cum se face o diploma/felicitare in powerpoint;
Cam atatea idei am.
Sper ca te-am ajutat.
O seara placuta! wave

| AkiiiXd a răspuns:

Hmh nu stiu, dar uite cateva idei care le faceam vara trecuta:
tricotaj
faceam bratari
quilling
diferite origami
"jurnalul meu" - aici ne faceam propria coperta personalizata.
Incearca orice, lucruri personalizate sau pictatul spre exemplu.
funda? big grin