| Ana3346 a întrebat:

Sunt noua aici si nevoie urgent de răspunsul vostru!
Eu sunt a 8-a acum si mă gândeam să optez pentru liceul Stefan Odobleja din București, însă am auzit că este un liceu plin de figuranți, profesorii sunt foarte exigenți si se tocește rau. Am auzit chiar si că se poarta uniforme. Toate acestea sunt adevărate?
Nu știu nimic despre acest liceu si de aceea îmi doresc să-mi dea cineva detalii si să-mi povestească despre el. Mă interesează în special profilul de filologie.
O prietena mi-a spus că dacă am medie, să-l pun pe primul loc. Însă eu stau in sectorul 3, merita sa fac naveta până în sectorul 5? Voi ce spuneți?
Cum este liceul Odobleja?

1 răspuns:
| CristiHLB a răspuns:

Dupa cate am vazut eu in Liceul Odobleja, eu zic ca ar fi mai bine sa stai in sectorul 3
App Bafta la examene