| BelieveinMagic a întrebat:

Bună! Unde aș putea să găsesc și eu informații despre megalopolisul San San? P. S: Am căutat dar nu am găsit decât despre BosWash sad

3 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Dacă te uiți pe hartă de la San Rafael care este mai la nord de San Francisco până în Sud spre San Diego sunt multe localități cu nume de sfinți. Poate la asta se referă exprimarea San San.
Nu se poate vorbii de un megalopolis San San, că nu este o aglomerare de localități una lipită de alta.//ca să zici aglomerare urbană.