| OanaSall a întrebat:

unde pot gasi documente world de genul http://www.referat.ro/referate/download/Gramatica_limbii _engleze_6072.html sa downloadez pentru urmatoarele obiecte:
mate
romana
chimie
franceza
fizic
mersi mult.

1 răspuns:
| H3Lp3r1 a răspuns:

Ai incercat macr sa cauti mult pe net? deja devine o prostie chestia asta cu TPU oameni nici numai cauta si vin aici si intreaba ca lor le e lene pai daca e as lasativa de pc administratorii TPU nu fac nimic este ca si cum aici face oricine ce vrea...