| NICKSOOO a întrebat:

Unde pot gasi rezultatele ( nu baremul) examenului de evaluarea nationala 2013 -online- din Teleorman, Turnu Magurele. Anul trecut am cautat, pe admitere.edu.ro; dar acum nu au fost publicate acolo, desi ar fi trebuit inca de ieri, ba mai mult decat atat pe acest site, in prezent, nu pot fi vizualizate nici cele din anii trecuti. Multumesc!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit la ştiri că rezultatele vor fi publicate pe adimitere.edu.ro pe 3 iulie.Probabil le bagă aşa târziu din cauza contestaţiilor.

| ionut258 a răspuns:

Eu sunt din sibiu si am vazut rezultatele din judet pe isjsibiu.ro, poate gasiti si voi la inspectoratele judetene din judetul vostru.big grin

| Denysukaaa a răspuns:

Inca nu s-au afisat pe niciun site.Cel mai probabil se vor afisa pe 3 iulie in urma contestatiilor!