| ionutzz1994 a întrebat:

Va rog frumos ajutati-ma cu niste informatii! Eu vreau sa ma inscriu anul acesta la Universitatea Transilvania din Brasov,la Litere la Engleza-Franceza! As vrea sa imi spuneti in ce perioada se fac inscrierile,se da admitere sau nu? Daca e pe dosar ce trebuie sa contina dosarul, si ce medii conteaza? Multumesc anticipat

1 răspuns:
| corolav a răspuns:

Amice, tu vrei să mergi la litere dar cam ai probleme cu ortografia limbii române!
Nu prea știi unde se pun virgule.