| Clara_6276 a întrebat:

va rog sa-mi recomandati o carte in centrul careia sa se afle o personalitate(nationala/internationala) sau un model demn de urmat.Va rog sa-mi spuneti si numele personalitatii.Sau.carti a carui personaj principal sa fie un mode dar sa fie romane politiste!

Răspuns Câştigător
| Taeron a răspuns:

Iti recomand Alchimistul de Paolo Coelho

1 răspuns:
| strawberryblonde a răspuns:

Alchimistul nu e politist. Placinta e dulce la sfarsit de Alan Bradley, cred ca o sa iti placa, este politista, si fetita care rezolva cazurile est demna de urmat. De aici ti-o si poti comanda http://www.librariabucuresti.com/Carti-Placinta_e_dulce_la_sfarsit-8390.htm este cu plata ramburs si iti vine in cateva zile. Astept sa imi spui cum ti s-a parut.