| Lummy a întrebat:

Voiam sa va intreb...stie cineva cate ace are un arici?laughing

8 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Neuronii tai se pot numara pe degete.Ce treaba are asta cu categoria comics?

| RomFumSiVanilie a răspuns:

In jur de 999. .happy

| zippit a răspuns:

1,2,3.chiar trebuie sa le numar?worried

| dعα a răspuns:

Pai...nimeni nu stie raspunsul exacta dar pot sa iti spun aproximativ 1 000 000 000 000 sau chiar mai mult pentru ca ele continua sa cada si ca creasca alte ace dar depinde si de varsta(maturitate)

| dorinyo a răspuns:

Cu aproximatie 10 000.laughing

| MaRyMaRy13 a răspuns:

In jur de 243 dar dacai cad ii cresc la loc

| Cosmin_1625 a răspuns:

Paiiiiiiiiiiiiii.
Ariciul are cam 546 laughing)) in functie de varstalaughing)) sau de maicasa dacai cuminte inca un acrolling on the floor sau daca ia vreun 10 la Matematicaricilor sau a gasit bani pe jos($_$) depinde Lummy

| твχIηDσямιтσя a răspuns:

Cate papile gustative ai pe limba? Gata ai gst singur raspunsul laughing