| Anahiteamo a întrebat:

Vreau sa stiu cateva informatii despre concursul Cangurul Lingvist.
Care este punctajul maxim pe care il poate lua cineva la acest concurs? Si ce punctaj maxim trebuie sa aiba un elev care ia premiul 3 la concurs? Dau funda pentru cel mai concret raspuns!

1 răspuns:
| Deeyutza12 a răspuns:

Si eu sunt la cangurul lingvist, pai punctajul este de 200 de puncte, 25 din oficiu...mai multe informatii gasesti pe www.cangurul.ro.Fundita?:D:P?