| bbianca22 a întrebat:

Buna vreau sa va intreb cum e in Suedia?

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

Din cate stiu eu, e frumos da' nu prea rolling on the floor

Sincer acum, stiu ca incepe sa fie la cautare pentru un master dupa ce se termina facultatea.Stiu de la niste rude din Malmo ca e un fel de rai-pe-pamant pe langa Romania.Suedia mereu a fost bine sustinuta financiar, dar acum parca a explodat.Nu mai gasesti (aproape) nici un salariu sub 2000 de euro.Totusi e frig laughing

2 răspunsuri:
| Blackwoman27 a răspuns:

Intreab-o pe urasulika ea e din Suedia, dai un mesaj privat si cred ca ti va raspunde

| Blackwoman27 a răspuns:

Ursulika scuze