| kiugfm a întrebat:

vreau si eu sa stiu daca la liceul nichita stanescu din ploiesti de invata dimineata sau dupa-amiaza in clasa a 9a...multumesc

6 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Depinde daca esti la zi faci dimineata, daca esti la frecventa redusa faci dupa-amiaza.

| Cromasston a răspuns:

Sall, eu am intrat la stiinte sociale, si am auzit ca se invata dupa amiazawinking

| EmySweety a răspuns:

Dupa-amiazawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adrian gabor esti ratat rauuuu
a 9a si a 10a se invata dupa-amiaza iar in a 11 si a 12 -a se invata de dimineatawinking

| Cristina_1126 a răspuns:

Buna, pai eu am intrat la filologie si am inteles ca dupa-amiaza... tu ce profil esti?

| pitica_1304 a răspuns:

Depinde de profil`:*