| AnaDbv a întrebat:

Vreau si eu sa stiu daca printre voi sunt studenti la inginerie si management in industria turismului. Am nevoie de cateva informatii legate de dificultatea cursurilor si totodata as vrea sa stiu cat de sigura este aceasta optiune pentru viitor. Va multumesc!

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Ingineria, indiferent de forma ei, este o facultate frumoasa, dar destul de grea pentru cei ce o fac la stat, pe locurile bugetare. Cat despre siguranta viitorului, a unui loc de munca bine platit, nu mai exista facultate care sa-ti asigure asa ceva, cu exceptia facultatilor militare. Viitorul depinde numai de tine si de norocul tau.