| Sexonfire a întrebat:

Va rog ajutati-ma, as avea nevoie de niste detalii legate de facultate...nu pot spune ca ma pasioneaza prea multe lucruri, si as vrea sa optez pentru Design Industrial, sau Ingineria Produselor Alimentare ori Ingineria si Managementul In Industria Turismului...care din ele credeti ca este mai de viitor? happy Va pup

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Toate sunt de viitor. Nu este nici una mai de viitor ca alta.
Cea pentru viitorul tău este aceea care te pasionează. Dacă nu re pasioează nici un di ele, nici una nu este de viitortul tău.
Nu te poate pasiona ceea ce nu cunoști.
Cea mai mare sursă de cunoaștere la îndemâna ta este prietenul Google. Astfel tastează acolo la căutare cei trei termeni pe rând și citește. O să vezi că una din ele te va pasiona mai tare ca altele.