| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu trasaturi fizice ale lui Hapar Alb si Spanulbatting eyelashes!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce-ar fi sa citesti basmul? Stii ca nu ai voie sa adresezi intrebari pentru tema aici?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da draga stiu...si ce conteaza daca adresai? straight face
Si apropo...basmul l-am citit numai ca nu am vazut nicio trasatura fizica acolo si ce conteaza daca am cerut un sfat cuiva, daca nu sti nu trebuie sa raspunzi in felul asta. Hai pa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intri pe "imagini" si cauti Johnny Depp- el fiind Harap-Alb; pentru Spanul testezi apoi "presedintele Romaniei"; daca iti apare Elena Udrea nu mai incerca din nou; s-ar putea sa nu-ti dea si alte rezultate.

| iDplm a răspuns:

Ca sa nu zici ca nu te ajut laughing Cauta "span" in DEX si vei afla ca insusi cuvantul este o trasatura fizica.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ba stiu, si stiu pentru ca la vremea respectiva mi-am facut SINGURA temele, nu am intrebat pe net sau copiat de la colegi. Voi chiar nu mai aveti deloc cap sa ganditi singuri? TPU a devenit un site al temelor pentru acasa. Just saying.