| anonim_4396 a întrebat:

Vrei să-ţi desăvârşeşti propria personalitate? Dă click aici, citeşte şi meditează la asta http://www.lecturirecenzate.ro/......ne-insuti/

Răspuns Câştigător
| Tudor_6050 a răspuns:

Multumesc din nou iuefo pentru aceste posturi magnifice. E bine sa fii impacat cu ctine si cu cei din jur. happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alexandra, eşti mulţumită de tine însăţi?
Tudor, mulţumesc pentru răspunsurile deosebite pe care le dai întotdeauna, te felicit şi îi felicit şi pe cei care te-au educat, acasă şi la şcoală.

| tataralexandra a răspuns:

Ceao! sunt rea,zgarcita,ma enervez repede,sunt inchisa la fire,atrag privirile baietzilor,sunt zodia scorpion, sunt intelegatoare dar dura, nu imi plac copiii mici si...atat!happy