| valutsy a întrebat:

Zilele astea trebuie sa depun la facultate un dosar pentru bursa. Eu mai am un frate mai mic, clasa a 8-a, el nu primeste nici un fel de bursa.Trebuie cumva de la scoala respectiva vreo adeverinta din care sa rezulte ca este elev si ca nu primeste bursa?

Multumesc! :* :*

Răspuns Câştigător
| Diiaanna a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa verifici lista cu actele necesare pentru dosar. Daca nu ma insel iti trebuie o copie de certificat de nastere sau C.I a fratelui si probabil o adeverinta de elev. Cat despre act doveditor ca primeste sau nu bursa nu sunt sigura.

2 răspunsuri:
| motherfuckerstyle a răspuns:

Da,nu puteti primi bursa in acelasi timp.

| Oana92 a răspuns:

In principiu da. Dar cel mai bine e sa verifici la facultate.